Документи

Документи

Шановні абоненти!
Для того, щоб організаційні питання вирішувались швидше, будь ласка, використовуйте шаблони документів. Скан-копія заповненої та підписаної заяви має бути відправлена на електронну пошту info@skif.com.ua , а оригінал за адресою: 03190, м. Київ, вул. Цулукідзе, 3А.

download.svg Заява на повернення коштів
download.svg Заява на відновлення послуг

download.svg Заява на тимчасове призупинення послуг
download.svg Заява на розірвання договору
faq-img2

Налаштування

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про налаштування, які потрібні в першу чергу для наших абонентів. Якщо Ви не знайшли необхідних налаштувань - звертайтеся в службу пітримки абонентів для оперативного вирішення Вашої ситуації.

pop3-server

mail.skif.com.ua

smtp-server

smtp.skif.com.ua

ntp-server

ntp.skif.com.ua

primary DNS

195.20.96.1

secondary DNS

195.20.96.9

Увійти в особистий кабінет абонента можна за наступним посиланням - stats.skif.com.ua

Детальні налаштування для популярних поштових програм з малюнками Ви можете подивитися за наступними посиланнями:

Служба технічної підтримки працює цілодобово. Для звязку з службою підтримки Ви можете використовувати наступні телефони:

 • (044) 585-5002
 • (044) 272-0384
 • (044) 272-0843
 • (044) 272-0591

А також, Ви можете звертатися на поштову скриньку:

 • e-mail: noc@skif.com.ua

Ми раді будь-яким вашим зауваженням, коментарям, побажанням і ідеям - якщо у вас такі є, обов'язково нам повідомляйте!

Найчастіші запитання

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про налаштування, які потрібні в першу чергу для наших абонентів. Якщо Ви не знайшли необхідних налаштувань - звертайтеся в службу пітримки абонентів для оперативного вирішення Вашої ситуації.

В компанії практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для підключення по привабливій вартості (або перепідключення від старого провайдера, якість якого вже не задовольняє), дзвоніть нашим операторам, які із задоволенням проконсультують та нададуть повну і достовірну інформацію.

stats.skif.com.ua (логін і пароль вказані в договорі, якщо вони не були змінені пізніше).

Зателефонувати в абонентський відділ або звернутися письмово.

Так, у Вас є можливість отримати поштову скриньку @skif.com.ua. Для цього необхідно відіслати запит з контактною e-mail адресою на noc@skif.com.ua треба зазначити кількість поштових скриньок та інформацію щодо оплати).

Налаштування знаходяться за цим посиланням - http://skif.com.ua/abonent/settings

В цілях боротьби зі спамом апріорі блокуються порти 25, 465 и 587. Для того, щоб відкрити їх потрібно відправити запит з контактної e-mail адреси на noc@skif.com.ua та вказати Ваш логін.

Так, є така можливість. За цю послугу стягається додаткова оплата. За більш детальною інформацією зв’яжіться з Вашим персональним менеджером.

smtp.skif.com.ua

Головний - 195.20.96.1, альтернативний - 195.20.96.9

Доступ надається за погодженням з технічним відділом. Треба відправити запит на noc@skif.com.ua із позначенням дати, часу та ПІБ людини, якій необхідно надати доступ. Також цій особі потрібно мати при собі документ, що засвідчує особистість.

Наш варіант:

 • Оплата послуг для юридичних осіб:
  Оплата послуг юридичними особами здійснюється по безготівковому розрахунку на підставі рахунка/договору. Більш детальну інформацію по сплаті за послуги Ви можете отримати за телефонами: 585-5002
 • Оплата послуг для фізичних осіб:
  Абоненти – фізичні особи сплачують послуги Інтернет в найближчому відділенні будь-якого банку в м. Києві, або через мобільний додаток Вашого банку, або на сайті Вашого банку. Послуги надаються після підтвердження Абонентом платежу шляхом відправки квитанції по електронній пошті на email info@skif.com.ua .
 • Сплата послуг за допомогою терміналів iBox
  За допомогою терміналів iBox Ви маєте змогу миттєво сплатити послугу. Ідентифікація клієнта відбувається за номером договору, з'ясувати який Ви маєте можливість в картці абонента або за номером 585-5002 (цілодобово).
  ВАЖЛИВО: При сплаті через термінали iBox номер договору слід вводити без буквених позначень SN.
  Комісія з кожного платежу складає 3 %, мін. 2 грн.

Контакти

 

Наша компанія понад 20 років займається наданням корпоративних телекомунікаційних послуг на базі оптоволоконних каналів зв’язку без встановлення лімітів на обсяг трафіку.

Ми приймаємо:
visa mastercard LIQPAY
Відділ підключень

Графiк роботи з 9:00 до 18:00

+38 044 585-50-09 sales@skif.net.ua
Абонентський відділ

Графiк роботи з 9:00 до 18:00

+38 044 585-50-04 info@skif.net.ua
Технічна підтримка

Графiк роботи: Цiлодобово

+38 044 585-50-02 noc@skif.net.ua